شیطان پرستان و ...

مطلب مربوط به تقریبا دو سال پیش می شود اما حیفم آمد که نگذارم چون با حوادثی مشابه این موضوع بسیار برخورد کرده ام!
مادر تگزاسی تکه‌هایی از اندام کودکش را خورد

خبرگزاری فارس: قتل فجیع و متلاشی کردن بدن یک کودک 3.5 ساله توسط مادرش و خوردن برخی اندام وی، به حدی پلیس تگزاس را شوکه کرد که به سختی می‌تواند در مورد صحنه جنایت سخنی را به زبان بیاورد.

به گزارش خبرگزاری فارس، پلیس جسد متلاشی شده این کودک را در تنها اتاق خواب خانه‌ای یک طبقه در سن آنتونیو کشف کرد که سه انگشت وی جویده شده و صورت او از هم دریده شده و سر او از بدنش جدا و مغزش بیرون ریخته شده بود. 
ویلیام مک مانوس رئیس پلیس سن آنتونیو دوشنبه اعلام کرد: هنگام دیدن صحنه می‌توانستید صدای افتادن یک سوزن روی زمین را بشنوید هیچ کس نمی توانست صحبت کند. صحنه بسیار غم انگیزتر از آن بود که بشود آن را توصیف کرد. 
پلیس که اوایل روز یکشنبه به این خانه فراخوانده شده بود "اتی سانچز " مادر این پسر را در حالی یافت که روی نیمکتی نشسته بود و زخمی را بر روی سینه خود ایجاد کرده و بخشی از گلوی خود را بریده بود و فریاد می‌زد: من فرزندم را کشتم! من فرزندم را کشتم! وی به پلیس گفت که شیطان وی را وادار به انجام این کار کرده است. 
مک مانوس گفت: ظاهرا سانچز 33 ساله مغز و برخی دیگر از اجزای بدن کودکش را قبل از اینکه او را با چاقو به قتل برساند خورده است. 
وی افزود: بیشتر از این واقعا نمی توانم توضیحی به خبرنگاران بدهم. 
وی که متهم به قتل مهم فرزند پسرش است هم اکنون در بیمارستان تحت درمان قرار دارد. 
به نوشته آسوشیتدپرس این قتل یک هفته پس از ترک خانه توسط پدر خانواده رخ داده و خواهر اتی سانچز و دو کودک 5 و 7 ساله او نیز در خانه بوده‌اند اما هیچکدام آسیبی ندیده‌اند. 
مقام‌ها در حال بررسی سوابق بهداشت روانی سانچز هستند تا نقش احتمالی اختلالات روانی در این قتل فجیع را بررسی کنند. در سال‌های اخیر افسردگی پس از زایمان و روانپریشی از عوامل مهم چندین وقوع جرایم در چندین پرونده دیگر قتل کودکان توسط مادران آنها در تگزاس بوده است. 
در سال 2001 آندریا ییتس فرزند 5 ساله خود را در خانه آنها در هیوستون در آب خفه کرد و ادعا می‌کرد که در آن زمان شیطان در وجود او بوده و سعی داشته آنها را از دوزخ نجات دهد. وکلای مدافع وی ادعای کردند که وی از افسردگی شدید پس از زایمان رنج می‌برده است و در سال 2006 هم هیئت منصفه به دلیل جنون وی را گناهکار تشخیص نداد. 
در سال 2004 هم دنا اسکاسلر فرزند 10 ماهه خود را با بریدن و قطع بازوهای او کشت و پس از اینکه شهادت داد که فرزندش را کشته تا او را به خدا تقدیم کند او هم به دلیل جنون گناهکار شناخته نشد. 
همسایگان و مردم این محل همگی در اندوهی شدید از این واقعه به سر می‌برند. پلیس هویت این خانواده را فاش نکرده است.

و این داستان ادامه دارد ...

 

http://omidmob.persianblog.ir

/ 3 نظر / 2 بازدید
بهاره

[وحشتناک]

بهاره

الان کاملا متوجه شدم!!![ناراحت]

ریحانه نصرتی

هیچ جذابیتی نداره فقط اعصاب آدم خورد میشه